• Tüm Kategoriler
  • Anlaşmalı kargo firmamız MNG ve PTT kargo dur. 

   Virüs Salgını nedeniyle, özellikle TESLİMATTA KAPIDA ÖDEME Şekliyle yapılan alımlarda ufak tefek teslimat sorunları yaşasak ta, genel itibariyle STOKLU çalıştığımız için GÖNDERİMLERİMİZ devam etmektedir. Havale veya kredi kartı ile alımlarda sorun daha az yaşanmaktadır.

   AYRICA PEŞİN FİYATINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT LE ALIŞVERİŞ BAŞLAMIŞTIR.     

   Kudüs Ajandası

   Kudüs Ajandası
   Kudüs Ajandası
   Kudüs Ajandası
   Kudüs Ajandası
   Kudüs Ajandası
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Fiyat:
   45,00 TL
   İndirimli Fiyat (%57,8) :
   19,00 TL
   Kazancınız 26,00 TL
   19.00 www.goncakitap.com.tr
   Aynı Gün Kargo


   Kitap            Kudüs Ajandası; İslam'ın Şehri, Ciltli
   Yayınevi      Siyer Yayınları
   Yazar           Kollektif 
   Kağıt Cilt     1.Hamur - Kalın Ciltli
   Sayfa Ebat  224 sayfa, 13.5x21 cm
   Yayın Yılı     2019

    
   Ciltli Kudüs Ajandası nı incelemektesiniz.  
   Siyer yayınevi Kudüs Ajandası hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2


   Siyer Yayınları, toplumda bir Kudüs bilinci oluşsun düşüncesiy­le böyle bir ajanda hazırlamayı uygun görmüş; başta âyet, hadis ve bazı İslâm büyüklerinin sözleri olmak üzere, bizim dersleri­mizden ve çeşitli zamanlarda söylediğimiz sözlerden derleyerek bu küçük ama muhteva itibariyle kıymetli çalışmayı oluştur­muşlardır.
   Çalışmanın ortaya çıkmasında büyük emeği olan Cüheyman Taha Aydın kardeşimi tebrik ediyor, az da olsa istifade edenlerin yüreğine Kudüs sevdasını düşürmesini Rabbimden niyaz ediyo
   rum.


   Merhum Cahit Zarifoğlu'nun dediği gibi "Seni sevmek namus­tur Kudüs..." Çünkü Kudüs bir Müslüman için şehirlerden bir şehir değil, ilk kıblemizdir. Miracın ana yatağıdır. Onlarca pey­gamberin ayak izlerinin bulunduğu şerefli bir mekândır. Çevresi mübarek kılınan bereketli topraklardır. Peygamberimizin (sas) ifadesi ile "Kıyamete kadar eteklerinde cihadın devam edeceği" izzet meydanıdır. Böyle olduğu için Kudüs bizler için bir akide, bir namus, bir şeref davasıdır.

   Bu aziz davanın ilk günden bugüne kadar binlerce mensubu ol­muştur. Hz. Ömer (ra) döneminde o güzel topraklar ezan ile bu­luşmuş, şehrin ilk valisi Ubâde b. Sâmit ile İslâm medeniyetinin şehirlerinden olmuş, o günden bugüne kadar da niceleri o altın silsilenin içerisinde yer almak için gayret içerisinde olmuşlar­dır. Şarkın en sevgili Sultanı Selâhaddin'den İzzeddin Kassam'a, Şeyh Ahmed Yasin'den Yahya Ayyaş'a o davanın kurbanları hiç eksik olmamıştır. Kudüs yeniden özgürce ezana kavuşacağı ana kadar daha niceleri bu güzel sevda uğrunda fedakârlıklar yap­maya devam edeceklerdir. Bu sevda yüce bir sevda olduğu için şairin ifadesi ile "Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır." de­necek ve en sonunda o topraklar gerçek manada özgürlüğüne kavuşacaktır.

   Muhammed Emin Yıldırım
   22 Muharrem 1441
   21 Eylül 2019 Eyübsultan / İstanbul
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786057689191
   MarkaSiyer Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786057689191
    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.