Kuranı Kerim Renkli İKİLİ Türkçe Okunuşu RAHLE SEDA

Fiyat:
430,00 TL
İndirimli Fiyat (%46,5) :
230,00 TL
Kazancınız 200,00 TL
64,40 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

  Kitap              Bilgisayar Hatli, Kuranı Kerim Renkli Türkçe Okunuşu
  Tasarım          Emrullah Coşkun
  Yayınevi         Seda Yayınları
  Kağıt - Cilt      Sarı Şamua kağıt - Sert Lüks cilt - Renkli, 
Latince Okunuşu
  Sayfa - Ebat   616 sayfa - 20.50x28 cm - Rahle boy
  Yayın Yılı        Kolay okunan bilgisayar hatlı , Kodu: 132

  

 
Türkiye’de Alanında ilk, SAYFA Yanı Türkçe Okunuşlu Renkli Bilgisayar Hatlı Kuranı Kerim

 

Seda Yayınları, Kur'anı Kerim Türkçe Latince Okunuşlu kitabı nı incelemektesiniz.
Renkli Bilgisayar Hatlı Çok Kolay Okunan Türkçe Latince Okunuşu Kuranı kerim kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, fiyatı, satış şartları bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.
 
Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır.  Alak 1-2

 
 
 Bilgisayar Hatlı Çok Kolay Okunan Kuranı Kerim Türkçe Okunuşlu Transkriptli ve Tecvidli Renkli Meali
 
      ÖNSÖZ
 
Karanlıklardan aydınlığa çıkarmak üzere Kuran-ı Kerim’i bir nur olarak indiren Rabb’imize sonsuz hamd-u senalar olsun.
Alemler için rahmet olarak gönderilen, sevgili Peygamberimiz; Muhammed (s.a.v) efendimize, onun aile halkına, ashabına ve kıyamete kadar inanarak yolunu takip edenlere salat-u selamlar olsun.

Kur’an öyle bir ilahi izahat (açıklama) dır ki, insanlığı, içinde bulunduğu elemler, zararlar, ziyanlar, bozulmalar, ızdıraplar, tefrikalar ve çatışmalardan kurtarmaya söz vermiştir. Kuran-ı Kerim’de manasız, faydasız, hikmetsiz veya hüküm bildirmeyen tek bir ayet-i kerime dahi bulunmaz. Çünkü Kuran-ı Kerim, insanlık hayatının anayasasıdır. Buna bağlı olarak ayetlerin manalarından çıkartılan hükümler ya akide ve ya ibadetle yahut ahlak ve yaşayışla ya da ferd ve toplum hayatını düzenleyen yasamalar ile ilgilidir.

Kuranı Kerim , bütün beşeriyetin mukaddes ve ilahi kitabıdır. Bu mübarek kitabın bütün lafızları da, manaları da ilahidir. Vahye dayanır. Bütün insanları bir birlik ve kardeşlik dairesine davet etmektedir. Dolayısıyla Kuran-ı Kerim’in bütün muhteviyatına tamamen riayet etmek, bütün beşeriyet için en kutsal, en faideli bir vazifedir.

Din, dünya ve ahret hususunda insanlara menfaat verecek olan ilimleri meydana çıkartmak isteyenlere, Kuran-ı Kerim’de nice geniş sahalar bulunmaktadır. Zira Kuran, her zaman ve mekana layık ve uygun olan sonsuz bir mucizedir. Eskimek ona ulaşamaz, kaynağı tükenmez. Kuran, güçlükleri çözmek ve muameleleri Kuran-ı Kerim’i konuştukları dile çevirmeye ayrı bir itina göstermişlerdir.
Geçmiş alimler onun tefsiri hususunda kabule şayan nice say-u gayretler göstermişler. Kuran-ı Kerim, içinde kendine ait inci ve cevherler bulunduran sonsuz bir derya olduğunu bu güzide eserler araştırıldıkça anlaşılmaktadır.

Hiç şüphesiz Allah’ın kelamını en iyi bilen yine kendisidir. Bizler ancak akıl ve idraklerimizin anlayabileceği kadarını izaha muktedir olabiliriz. Kuran-ı Kerim’in yüksek manalarını, bütün hikmetlerini ve işaretlerini başka lisanlar ile tamamen ifade edebilmek imkan dahilinde değildir. Bu hususta bütün alimlerin ittifakları (görüş birliği) vardır. Malumdur ki; Kuran-ı Kerim’in hükümlerini, hakikatlerini ne bu mealler ne de tefsirler aynına muadil olabilir. Bu tercümelerde Namaz gibi ibadetler ifa edilemez. Sadace bunların mütalaasından istifade edilir ve okunması da sevaba vesile olur.Seda Yayınları, Kuranı Kerim Türkçe Latince Okunuşu kitabı nı incele diniz.

( Bilgisayar hatlı çok kolay Türkçe okunuşlu, çok kolay okunan renkli latince okunuş, seda yayınları, türkçe kur’an-ı kerim, Latince okunuşlu kuran, türkçe okunuşlu kuran )
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu9789944199162
MarkaSeda Yayınları
Stok DurumuVar
9789944199162
En yeni ürünler
Güvenli teslimat
Kampanyalı ürünler
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.