Nur Dağındaki Çocuk Hasan Nail Canat

Fiyat:
90,00 TL
İndirimli Fiyat (%35,6) :
58,00 TL
Kazancınız 32,00 TL
Havale / EFT:
56,26 TL
Aynı Gün Kargo
Arka kapak
"Oraya nasıl geldiğini hatırlamaya çalıştı. Dağlarda yolunu kaybettiği zaman yalnız olduğunu, yaralı bacağı ile daha fazla yürüyemediği için orada kaldığını, gücünün kesildiğini yavaş yavaş hatırladı. Konuşmak, başından geçenleri anlatmak istiyordu..."

Bu kitapta, Afganistan'ın karlı dağlarında yaşam mücadelesi veren Kerem'in başından geçenleri okuyacak, Hasan Nail Canat'ın usta kalemiyle o zorlu mücadeleye şahit olacaksınız!

Editörün görüşü
Hasan Nail Canat, hikâyelerinde milli ve manevi değerlere yer veriyor. Zorluklara göğüs geren mücadeleci karakterlerle genç okurlara iyi örnekler sunuyor. Yazarın içten anlatımı okurları etkiliyor. Afganistan'daki iç savaşı bir çocuk gözünden anlattığı Nur Dağındaki Çocuk romanı genç okurlara barışın önemini hatırlatacak.

En önemli cümle
"Sığınacak bir eviniz yoksa ve dağlarda kalmaya mecbursanız, çektiğiniz sıkıntılar size bu güzellikleri fark ettirmez." "Ocak ayının ayaz gecelerinde, Afganistan dağlarında kalan insanlar da, ay ışığında beyaz tepeleri seyretmiyorlardı..."

Bu kitap neden önemli
Hasan Nail Canat Nur Dağındaki Çocuk isimli romanında Afganistan’daki savaşı anlatıyor ve okurlarına barış içinde yaşanan bir dünyanın önemini hatırlatıyor. Ana kahramanın kahramanlığı, güçlü duruşu ve sabrı okurları duygulandırıyor. Yazar her yaştan insanın dersler çıkarabileceği cümlelerle okurlarını etkiliyor.

Anahtar kelime
Savaş, Mücadele, Kahramanlık, Vatan, Duygular, Aile, Barış, İnanç, Değerler


Marka:                         İlk Genç Timaş

Diziler:                         Hasan Nail Canat Dizisi
Sayfa / Ebat:               136s. / 12,5x19,5
Baskı Sayısı:                 28
Çizer:                            Derya Işık Özbay
Kapak Tasarım:           Sefer Koçan
Barkod :                       9789752632028

 
Diğer Özellikler
Stok Kodu9789752632028
MarkaTimaş Yayınları
Stok DurumuVar
9789752632028
En yeni ürünler
Güvenli teslimat
Kampanyalı ürünler
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.