• Tüm Kategoriler
  • Anlaşmalı kargo firmamız MNG kargo dur. 

   Virüs Salgını nedeniyle, özellikle TESLİMATTA KAPIDA ÖDEME Şekliyle yapılan alımlarda ufak tefek teslimat sorunları yaşasak ta, genel itibariyle STOKLU çalıştığımız için GÖNDERİMLERİMİZ devam etmektedir. Havale veya kredi kartı ile alımlarda sorun daha az yaşanmaktadır.

   AYRICA PEŞİN FİYATINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT LE ALIŞVERİŞ BAŞLAMIŞTIR.     

   Peygamberler Tarihi, 4 Cilt

   Peygamberler Tarihi, 4 Cilt
   Peygamberler Tarihi, 4 Cilt
   Peygamberler Tarihi, 4 Cilt
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Fiyat:
   200,00 TL
   İndirimli Fiyat (%37,5) :
   125,00 TL
   Kazancınız 75,00 TL
   125.00 www.goncakitap.com.tr
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde
   Haber Ver

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   2.Hamur kağıt, 1.811 sayfa, 4 Cilt Set
   105,00 TL
   62,00 TL
   %41
            Stoktan Kargo
    
     Kitap              Peygamberler Tarihi
     Yazar             Mustafa Necati Bursalı
     Yayınevi         Ferah Yayıncılık
     Etiket Fiyatı    200 TL
     Kağıt - Cilt      2.Hamur Kağıt, Ciltli, 4 Cilt set
     Sayfa - Ebat   1.592 sayfa,  16.5x24 cm
     Yayın Yılı        2014 Haziran
     ISBN               9786054818488
    
   Ferah Yayınevi tarafından hazırlanan Peygamberler Tarihi kitabını incelemektesiniz.
   Mustafa Necati Bursalı 4 Cilt Peygamberler Tarihi kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.
    
   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2

    
     
       Peygamberler Tarihi, Mustafa Necati Bursalı

    
   Hz. Adem'den son Nebi'ye kadar nice peygamberler gelip geçmişlerdir. Dünya yüzünde kafirlerden bir tek canlıyı bırakmayan Nuh Tufanı, Nemrut ateşlerini gül bahçelerine çeviren Hz. İbrahim'in imanı, Firavunluk saltanatını yıkan Hz. Musa'nın asası, Kabe'yi yıkmak muradıyla gelen Ebrehe ordularını tarumar eden kuş orduları... Hiçbir zalim, Allah'ın kahır ve intikamından kurtulamamıştır. Peygamberlerin feyz ve bereketiyle âlem, solmaz ve ebedi bir bahara kavuşmuştur.

    
              Önsöz
    
   Hamd, Alemlerin Rabbi, Alemlerin Hâkim-i Mutlak'', Din Gününün Yegane Sahibi, Rahman ve Rahim olan Allahu Teala'ya (c.c.) mahsustur. Salat ve selam, Hz. Adem'den (a.s.) Son Peygamber Hz. Muhammed Mustafa'ya (s.a.v.) ve aralarındaki bütün peygamberlere, Ehl-i Beyt, Ashab ve onlara gerçekten tabi olanlaradır. Allah insanı ve cinni akıllı, iradeli, hayrı ve şerri birbirinden ayıracak şuurla yarattı. Tabii eşyayı tanımak ve hayatını devam ettirebilmek için bin bir türlü imkân ve ihsanlar da vermiştir.

   Ayrıca güçlü bir nefis ve arzularla da donatmıştır. Akıl ve nefs arasındaki mücadelede yalnız, himayesiz, rehbersiz kalmaması, vahşete ve sapıklığa düşme-mesi için, insan üstü vasıfta, eliyle, diliyle, örnek yaşayışlarıyla da insan ve cinne yol gösterici, rehberler, önderler yani peygamberler göndermiştir. Elimize aldığımız eser, Peygamberler Tarihi olarak Mustafa Necati Bursalı Hocamızın hazırlamış olduğu eser, bugünün gönlü kurumuş, ruhu çöle dönmüş insanına ab-ı hayat gibi gelecek, onları yeniden İslam'ı yaşamaya döndürecek kanaatindeyiz. Kur'an-ı Kerim birçok yerinde ibret alınması için, peygamberlerin ve kavimlerin kıssalarından bahseder. İşte bu kıssaları size anlatan, bugünün ideolojilerinin sapıklığından kurtaracak olan bu eseri Yayınevi olarak neşretmeye Allah'ın inayetiyle başlamış bulunuyoruz.
    
   Bir Hz. Adem'i (a.s.) okuyun. İnsanın yaratılışını okuyun, sonra Maymunculuğun (Darvinizm'in) sapıklığını görün. Hz. Nuh'u (a.s.) ve ona inanmayan oğlunu okuyun. Ad Kavmi'ni, Lut Kavmi ni okuyun. Bugünkü ahlaksızlık ve sapıklığın numunelerini görün. Sonlarını da seyreyleyin, ibret alın. Hak-Batıl mücadelesinin Adem (a.s.) ile başlayıp Kıyâmet'e kadar süreceği malumunuzdur. Ancak sizler için arzu ettiğimiz haktan yana olmanızdır. Haktan yana olun, batıldan ve batılın her türlü sapıklığından yüz çevirin.  ( peygamberler tarihi, Mustafa Necati Bursalı peygamberler tarihi, peygamberler tarihi kitap al oku, peygamberler tarihi kitabı, 4 cilt peygamber hayatları, Mustafa Necati Bursalı kitapları, ferah yayınları , kuranı kerimde adı geçen peygamberler )
    

    
   Ferah Yayıncılık Mustafa Necati Bursalı 4 Cilt Peygamberler Tarihi kitabını incelediniz. 
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786054818488
   MarkaFerah Yayıncılık
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   9786054818488
    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.