• Tüm Kategoriler
  • Anlaşmalı kargo firmamız MNG kargo dur. 

   Virüs Salgını nedeniyle, özellikle TESLİMATTA KAPIDA ÖDEME Şekliyle yapılan alımlarda ufak tefek teslimat sorunları yaşasak ta, genel itibariyle STOKLU çalıştığımız için GÖNDERİMLERİMİZ devam etmektedir. Havale veya kredi kartı ile alımlarda sorun daha az yaşanmaktadır.

   AYRICA PEŞİN FİYATINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT LE ALIŞVERİŞ BAŞLAMIŞTIR.     

   Risalei Nur Külliyatı, Termo Deri, Büyük Boy

   Risalei Nur Külliyatı, Termo Deri, Büyük Boy
   Risalei Nur Külliyatı, Termo Deri, Büyük Boy
   Görsel 1
   Görsel 2
   Fiyat:
   582,00 TL
   İndirimli Fiyat (%34,2) :
   383,00 TL
   Kazancınız 199,00 TL
   383.00 www.goncakitap.com.tr
   95,75 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
            Stoktan Teslim

   Kitap              Risalei Nur Külliyatı 
   Yazar             Bediüzzaman Said Nursi
   Yayınevi         Envar Neşriyat
   Etiket Fiyatı    582 TL
   Kağıt  Cilt       Samua kağıt - Termo Deri Cilt, 14 cilt
   Sayfa  Ebat    5.948 sayfa - 17x24 cm - Büyük Boy
   Yayın Yılı       Yeni baskı 2016
   ISBN              9789759901307

   Envar Neşriyat, Bediüzzaman Said Nursi tarafından yazılan Risalei Nur Külliyatı adlı kitabı incelemektesiniz.
   14 cilt Termo Deri Risalei Nur Külliyatı seti hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

    
    Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır.  Alak 1-2
    
   1. SÖZLER
   2. MEKTÛBAT
   3. LEMALAR
   4. ŞÛALAR
   5. ASÂ-YI MÛSA
   6. İŞÂRÂT-ÜL İCAZ
   7. MESNEVÎ-İ NURİYE
   8. BARLA LÂHİKASI
   9. KASTAMONU LÂHİKASI
   10. EMİRDAĞ LÂHİKASI
   11. SİKKE-İ TASDÎK-İ GAYBİ
   12. TARİHÇE-İ HAYAT
   13. İMAN VE KÜFÜR MUVAZENELERİ
   14. MUHÂKEMAT   

     
               RİSALE-İ NUR NEDİR ve NASIL BİR TEFSİRDİR ?

   Tefsir iki kısımdır:
    
   Birisi: Malûm tefsirlerdir ki, Kur'ân'ın ibâresini ve kelime ve cümlelerinin mânâlarını beyân ve izah ve ispat ederler. Ikinci kısım tefsir ise, Kur'ân'ın îmânî olan hakîkatlerini kuvvetli hüccetlerle beyân ve ispat ve izah etmektir. Bu kısmın çok ehemmiyeti var. Zâhir mâlûm tefsirler, bu kısmı bâzan mücmel bir tarzda derc ediyorlar; fakat, Risâle-i Nur, doğrudan doğruya bu ikinci kısmı esas tutmuş, emsâlsiz bir tarzda muannid feylesofları da susturan bir mânevî tefsirdir.
    
   Risâle-i Nur sübjektif nazariye ve mütâlâalardan uzak bir şekilde, her asırda milyonlarca insana rehberlik yapan mukaddes kitabımız olan Kur'ân'ın hakîkatlerini rasyonel ve objektif bir şekilde izah edip, insâniyetin istifadesine arz edilen bir külliyattır.
    
   Risâle-i Nur, Kur'ân âyetlerinin nurlu bir tefsiri: Baştan başa îman ve Tevhid hakîkatleriyle müberhen. Her sınıf halkın anlayışına göre hazırlanmış. Müsbet ilimlerle mücehhez. Vesveseli şüphecileri iknâ ediyor. En avâmdan en havassa kadar herkese hitap edip, en muannid feylesofları dahi teslime mecbur ediyor.
    
   Risâle-i Nur, nurlu bir külliyat Yüz otuz eser; büyüklü küçüklü risâleler halinde. Asrın ihtiyaçlarına tam cevap verir. Aklı ve kalbi tatmin eder. Kur'ân-ı Kerîm'in yirminci asırdaki lâfzî değil, mânevî tefsiri. İspat ediyor akla gelen bütün istifhamları, zerreden güneşe kadar îman mertebelerini, vahdâniyet-i İlahîyeyi, nübüvvetin hakîkatini...
    
   İspat ediyor arz ve semâvâtın tabakatından, melâike ve ruh bahsinden, zamanın hakîkatinden, haşir ve âhiretin vukuundan, Cennet ve Cehennemin varlığından, ölümün mâhiyet-i asliyesinden ebedî saadet ve şekâvetin menbâına kadar. Akla gelen ve gelmeyen bütün îmânî meseleleri, en katî delillerle aklen, mantıken, ilmen ispat ediyor. Pozitif ilimlerin müşevviki. Riyâzî meselelerden daha katî delillerle aklı ve kalbi iknâ edip, merakları izâle eden bir şâheser... ( Termo Deri Cilt Risalei Nur Külliyatı, Bediüzzaman Said Nursi, Envar Neşriyat, Termo Risale kitabı, Envar termo risalei nur külliyatı, büyük boy envar neşriyat termo külliyat. termo risale i nur külliyatı )
   Envar Neşriyat, Bediüzzaman Said Nursi tarafından yazılan Termo deri 14 Cilt Risalei Nur Külliyatı adlı Risalei nur seti ni incele diniz.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduEnv Ris Ter Bü
   MarkaEnvar Neşriyat
   Stok DurumuVar
   9789759901307
    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.