• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Sema Maraşlı Cep Boy Kitap Seti, 9 Kitap

   Fiyat:
   150,00 TL
   İndirimli Fiyat (%44) :
   84,00 TL
   Kazancınız 66,00 TL
   28,00 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

   Kitap            Sema Maraşlı Cep Boy Kitap Seti, 9 Kitap
   Yazar           Sema Maraşlı   
   Yayınevi       Motto Yayınları   
   Kağıt Cilt      2.Hamur - Karton Kapak cilt
   Sayfa Ebat   1.878 sayfa - 10.5x15 cm  Cep Boy
   Yayın Yılı      2020   Sema Maraşlı 9 Kitap Cep Boy Kitap Setini incelemektesiniz. 
   Motto Yayınları sema maraşlı Cep Boy 9 cilt kitap Serisi hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2   Mutlu Evlilik Okulu 352
   Eşimle Tanışmayı Unutmuşuz 160
   Güçlü Kadınlar Neden Mutlu Değil?  248
   Kulak Aşık Olurmuş Gözden Evvel
   167 Eşimin Eşi Yok 192
   Evlendikten Sonra da Muhabbet Olsun 176
   Eşim Aşkım Olsun 192
   Tatlıya Bağlayalım 224
   Sevmek Bu Kadar Güzelken 176


   Eşimle Tanışmayı Unutmuşuz

   Bugün "Eşinizi ne kadar tanıyorsunuz?" diye bir televizyon programına davetlisiniz. Sizi dürüstlük koltuğuna oturtacaklar. Tereddüt etmeden katılabilir misiniz? Aynı evi ve aynı yatağı paylaştığımız kişiyi ne kadar tanıyorsunuz? Sizinle yaşamak, onun damağında nasıl bir tat bırakıyor? Tatlı, tuzlu, acı, ekşi, kekremsi...

    
   Kulak Aşık Olurmuş Gözden Evvel

   "Kulak Aşık Olurmuş Gözden Evvel, Söylemişler gelenler bizden evvel, Kulak âşık olurmuş gözden evvel"
   Eşimin Eşi Yok, Eşimle Tanışmayı Unutmuşuz, Eşim Aşkım Olsun gibi evlilikle ilgili hayatın içinden hikâye kitaplarına imza atan Sema Maraşlı bu alandaki dördüncü kitabına Kulak Âşık Olurmuş Gözden Evvel ismini verdi.

    
   Eşim Aşkım Olsun

   "Cennet sevmeyi bilenlerindir." Seviyorum diyen çok da sevmeyi bilen o kadar az ki. Sevdiğini, kendi canı istediği gibi değil, onun hoşlandığı gibi sevenler, sevgi bahçesinin, gülü bülbülü olabilirler.

    
   Eşimin Eşi Yok

   Bugüne kadar evlilik konusunda çok şey yazılıp çizildi. Kimi kutsaldır diye evliliği göklere çıkardı, kimi aşkı öldürüyor diye yerden yere vurdu, kimi de bol bol öğüt verdi. Ben de hikâyesini yazmak istedim, çünkü ben hikâyelerin gücüne çok inanırım. Hikâyeler soyut duyguları somutlaştırır; elle tutulur, akılda kalır bir hale getirir.
    

   Sevmek Bu Kadar Güzelken

   "Bir erkek karısına, karısı da kendisine baktığı zaman, Allah her ikisine de rahmet nazarı ile bakar ve erkek karısının elini tuttuğu zaman, her ikisinin de günahları parmakları arasından dökülüp gider." -Hz. Muhammed (s.a.v)-

    
   Tatlıya Bağlayalım

   Bu kitapta; eşinizi, kayınvalidenizi, gelininizi, damadınızı, çocuklarınızı, annenizi, babanızı, büyükannenizi göreceksiniz. Aile bağlarını güçlendirmenin, eşlerin her ikisinin de zararlı çıktığı hesapları kapatmanın, yepyeni muhabbetler başlatmanın, aile hayatına canlı renkler katmanın, yaşama sevincini her dakika atmanın, can sıkıcı günleri unutmanın, evliliği ayakta ve zinde tutmanın sırlarını öğreneceksiniz.

    
   Evlendikten Sonra da Muhabbet Olsun

   Sevgi emek ister, sevgili muhabbet etmek ister. Muhabbete de hizmet gerek. Muhabbeti istiyorsun sevdiğine adım adım yaklaş, onun adımlarını saymadan ve beklemeden. Ona hizmet et. Elinle, ayağınla, dilinle, gözünle, kulağınla, aklınla ve tabiî ki gönlünle. Muhabbet yolundaki taşlara dikkat et. Sevgi gönülden doğar, akılla beslenir büyür. Akıl sevgiyi beslemezse o sevgi kısa zamanda ölür gider. Evlilikte gönül ve akıl işbirliği çok önemlidir. Gönül ve akıl el ele verirse sevginiz hiç azalmaz, gün geçtikçe artar.


   Güçlü Kadınlar Neden Mutlu Değil ?

   Kadınlara “Güç” altın tabakta öyle bir sunuluyor ki “Güçlü olmak eşittir mutlu olmak” gibi algılanıyor. Güç gelirken mutluluk da onun peşinden tıpış tıpış gelecek havası çiziliyor. Oysa çoğu zaman öyle olmuyor. Güçlü kadınlar yalnızlıktan ve mutsuzluktan şikâyetçiler. Hem mutlu hem güçlü olmak nasıl mümkün olur? Güç, kadın ve erkek için ne anlam ifade ediyor? Problem güçlü olmakta mı yoksa gücü yanlış kullanmakta mı? “Derdini bilen dermanını çabuk bulur.” derler. O halde hep birlikte, Kadınlar ve erkekler olarak, Gücün ve mutluluğun izini sürelim.


   Mutlu Evlilik Okulu

   Bekârlar ve Evlenmeye Hazırlananlar! Ve Evliler! Muhabbetli bir hayat isteyenler... Birbirimizi seviyoruz fakat sevginin tadını kaybettik diyenler, kavgalardan yorulduk diye şikayet edenler, eşimle mutlu olmak istiyorum fakat ne yapacağımı bilmiyorum diyenler... İşte bu kitap tam size göre! Sema Maraşlı'nın sade ve samimi anlatımıyla, çok işinize yarayacak bilgilerle birlikte, "evlilik okulu dersleri" aile hayatı üzerine size bambaşka bir pencere açacak. Bir yakınınızla sohbet eder gibi, sizi çok iyi tanıyan biri yazmış gibi "Beni anlatmış, bizi anlatmış" diye okuyacaksınız. Hatalarınızı görecek yer yer sarsılacak, bazen belki de kızacaksınız. Bazı dersleri gülümseyerek okuyacaksınız. Derslerden sonra evliliğe bakış açınız değişecek. Eğer ister ve emek verirseniz hayatınız da değişecek... Evlilik kitaplarıyla binlerce aileye yol gösteren Sema Maraşlı yeni kitabı ile sizlerle! Öğrenmenin ve öğrenciliğin yaşı yok. Haydi şimdi ders zamanı!

    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786052173305
   MarkaMotto Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786052173305

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.