MUTLAKA OKUYALIM

          
 KİTAPÇILIKTA 15. HİZMET YILIMIZ ..

 
Kitap satışı sektöründe 15.02.2004 ten itibaren GAZİANTEP' li halkımıza  HİZMET veriyoruz.Halen FİİLİ olarak aşağıda belirtilen adreste hizmetimiz devam etmektedir.Müşterilerimizden gelen yoğun istekler üzerine ürünlerimizi internette tanıtımını yapmaya karar verdik.Daha sonra ONLİNE satış fikrine dönüştü.Ve profesyonel bir hizmete dönüştürelim diye karar aldık. Ve www.goncakitap.com.tr online satış mağazamızı açtık. 

İlk  www.goncakitap.com.tr  internet mağazamızı açmaya karar verdiğimizde güvenlik  ve GAZİANTEP’te faaliyet gösterdiğimizden  tedarik  sorunları ile karşılaşabileceğimizi düşünerek  biraz karamsar kaldık. Güvenlik meselesini  araştırtırdık. İlgili kurumlara , güvenlik  sağlayan web firmalarına, profesyonel online satış yapan web firmalarına danıştıktan sonra öyle bir problemin olmadığını anladık.Problemlerin daha çok bu tür işleri suistimal eden firmalardan, amatör ruhlu mağazalardan kaynaklandığını öğrendik. Zaten web sitesinin kurulumu tamamlandıktan sonra, online satış için ilgili bankaya (çalışmak istenilen bankaya) müracaat edildiğinde , o banka web sitesinin güvenlik sistemini gerekli güvenlik testlerinden geçtikten sonra firmaya sanal pos (online satış izni) veriyor. Bu tür mesafeli satış işlemi sırasında oluşabilecek olumsuzluk durumunda banka da sorumluluk taşır çünkü. 

Ve ayrıca 1 ocak 2010 dan itibaren bütün bankacılık işlemleri için tek kullanımlık şifre zorunluluğu başladı zaten. Bu da tüketiciler için çok önemli. Cep telefonuna mesaj ile gelecek olan  şifreyi girdikten sonra işlem yapılabilinecek.

 

www.goncakitap.com.tr  GAZİANTEP’te hizmet verdiğinden tedarik sorunları olacağını düşünmüştük. Ama onu da şöyle aştık. Biz çoğu web mağazasından farklı olarak "canlı stok sistemi" şeklinde çalıştığımızdan o da sorun olmaktan çıktı. "Canlı Stok" demek; firmamızda olan, raflarımızda olan ürünleri işleme alıyoruz. Mevcudu tükenen ürünleri satmıyor, müşterilerimizi mağdur etmiyor, günlerce telefon üstüne telefon açtırıp, pişman ettirmiyoruz. Tükenen ürünler için HABER VER butonuna tıklayıp mail adresinizi kaydediyorsunuz. Ürün firmamıza gelir gelmez bilgi maili gönderiyoruz size.

Ve en önemlisi de bu yola koyulurken sadece ticari amaçla çıkmadık. Ayrıca manevi, uhrevi  bir hizmet inancını da düşünerek hareket ediyoruz. Müslüman kişi hayatının her anını İSLAM'a göre  tanzim etmeli. İslami ticaret kurallarını bilmeli, yaşamalı. www.goncakitap.com.tr  dan alışveriş yaparken sizlerin hakkını, hukukunu inancımızı esas alarak gözeteceğiz.


Zaten Peygamber Efendimiz (SAV) "Hiçbiriniz kendisi için istediğini (mü'min) kardeşi için istemedikçe (gerçek) iman etmiş olamaz" (Buhari, İman 7 ; Müslim, İman, 71.) buyuruyor.  Yine bir başka Hadis-i Şerifte   " Çevresine güven vermeyen kimsenin imanı yoktur. Sözünde durmayanın da dini yoktur." (Müsned) buyurulmaktadır. Yine Peygamberimiz (sav) " Müslümanı aldatan, ona zarar veren ve ona hîle yapan bizden değildir."  Câmiü's-Sağîr, No: 7688  buyurmaktadır.

Peygamber Efendimizin (SAV) bu hayat tarzı bizim çalışma felsefemizin, ticari hayatımızın ana temelidir. En ufak bir suistimalle karşılaşmayacağınızdan kesinlikle emin olabilirsiniz. 

ALLAH (CC) izin verdiği sürece AYNI GÜN KARGO  şeklinde, (bazen yoğunluktan ertesi güne de kalabilmekte) 3-4 gün içinde ( kargo şubelerinin olmadığı yerler hariç ) siparişlerinizi size ulaştırmayı taahhüt ediyoruz. ŞEFFAF bir şekilde, İLETİŞİM bölümünden adresimize, telefonlarımıza rahatlıkla ulaşabilir, kafanızı kurcalayan herhangi bir konuda mesai saatleri içinde bizi arayabilirsiniz.
 

    H. Yusuf Şahin

    15 Şubat 2007 - Gaziantep


 

                                           
 ADRES          Zeytinli Mah. 114 Nolu Cad. No: 11
                        Şehitkamil - GAZİANTEP 
                        Nuri Maviş Camii Güney Yanı
                        0342 220 34 99 - 0535 224 37 24 


VERGİ DAİRESİ         ŞEHİTKAMİL

VERGİ NO                  7910305659

SİCİL NO                     36168

TİCARET ODASI NO  36697Kapıda Teslimatta Ödemeli siparişlerde, paketi açtırıp kontrollü alım yapmak isteyenler, önceden bizi telefon ile arayıp bu isteklerini sözlü olarak iletsinler, çünkü kargo şirketi bu işlem için ŞUBEDE TESLİMAT olursa müsaade vermektedir. Yani paket ilgili kargo nun şubesinden teslim alınırsa paketi açtırıp kontrol yaptırmaktadır. Adres teslimi olursa yapmamaktadır.

Siz ne kadar ısrar ederseniz de olmaz. Ve paket iade edilir. Bu iade işleminden doğan gidiş-dönüş kargo ücreti müşteriye aittir. Ben iade hakkımı kullanmdım diye bir kenara sıyrılamazsınız. Bu fani dünyada hakkımızı alamazsak da, baki alem olan ahirette alırız inşaallah. Bize güvenmiyor iseniz lütfen bizi yormayınız. Veya intenetten alışveriş yapmayınız. Gidip en yakın kitapçıdan alış-verişinizi yapınız.


Yayınevi kitap içeriği hatasından, kitap içeriği yanlış ise veya eksik olduğunu düşünüyorsanız iade durumlarında iade kargo ücreti müşteriye aittir.  Yani yoruma dayalı yazarın görüşünün yanlış olduğunu, yayınevinin yanlış bastığını düşündüğünüz iadelerin ücretleri müşteriye aittir. Almak istediniz ürünü iyice araştırıp alınız. Almak istediniz ürünü iyice araştırıp alınız.  Baskı hatalı, matbaa hatalı, eksik sayfalı kitapların iade ücreti bize aittir. Almak istediniz ürünü iyice araştırıp alınız.

 

HEPSİ JET KARGO İLE 700  TL ,  Kredi Kartı ve Havale  EFT ile alışverişlerde kargo ücreti ücretsizdir. YURTİÇİ ve PTT Kargo Ücretlidir. Bu Fiyatlar Üzeri Teslimatta Kapıda Nakit Ödeme seçilirse ek ücret çıkar ve  ücret ödeme ekranında karşınıza çıkar.  Bu Rakamlar altı olursa standart kargo ücreti ve ek kapıda ödeme ücreti çıkar.  Ve bütün bu ücret durumu ödeme ekranında karşınıza çıkar.

700 TL altı Kart veya Havale EFT ile ortalama 55-70 TL arası kargo ücreti çıkmakta. Teslimatta Kapıda Ödeme ile 70-85 TL ORTALAMA ÜCRET çıkmaktadır.


Ve ayrıca tüm kargo ücretleri ürünleri sepete atıp ilerleyince Adresi girdikten sonra ÖDEME EKRANI nda karşınıza çıkmaktadır.

En yeni ürünler
Güvenli teslimat
Kampanyalı ürünler
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.