Esma 99 En Büyük Dua Kitabı Havas ve Esrarı

Fiyat:
500,00 TL
İndirimli Fiyat (%30) :
350,00 TL
Kazancınız 150,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

STOKTA VAR
600,00 TL
440,00 TL

  Kitap               Esma 99 En Büyük Dua Kitabı Havas ve Esrarı
  Yazar              Seyyid İbrahim Halid Eyyubi
  Tercüme          H. Mustafa Varlı
  Yayınevi          Esma Yayınları
  Kağıt - Cilt       2.Hamur kağıt, Ciltli
  Sayfa - Ebat    715 sayfa, 17x24 cm

 

Esma Yayınevi tarafından yayınlanan, Mustafa Varlı nın hazırladığı, Esma 99 En Büyük Dua Kitabı Havas ve Esrarı adlı kitabı incelemektesiniz.
4.444 Dua Budur, Esma 99 En Büyük Dua Kitabı Havas ve Esrarı
kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.
 
Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2

 

Esma 99 En Büyük Dua Kitabı Havas ve Esrarı ( Sihir, Tılsım, Büyü )


MÜHİM BİR HATIRLATMA 

Sevgili okurlarım, merakım ve mesleğim dolayısıyla nice kitaplar karıştırdım, nice üstadlar dinledim. Bizlere miras bırakan kıymetli üstadlarıma yüce Mevla dan ölenlere rahmet, hayatta olanlara da uzun ömürler diler; feyiz ve bereketlerinden biz acizlerin faydalanması dileğiyle. Kardeşlerim, değişik konular üzerinde durarak birçok konuları siz okurlarıma hazır yenilir bir lokma haline getirdim. Bu kitabımda veya diğer kitaplarımda ki amacım siz meraklı okurlarıma merakınız mucibince her türlü hacet ve isteğinize cevap verecek şekilde bilgiler hazırlamış bulunmaktayım. Sizlere manen ve madden yardımda bulunmak üzere istifadelerinize sunmuş bulunmaktayım.

Bu kitabımın içinde birçok kıymetli dua ve şifa kalemleri bulunmaktadır. Bunların her biri bilinmeyen manevi bir silahtır. Her kim ki bu silahı yanlış kullanır, kendisine faide başkalarına veya haksız yere bir mazluma zarar verme niyetiyle bu işlemleri kullanan okurlarıma bizleri yoktan var eden Rabbimizin azabının ağır olacağını bir kez daha hatırlatır böyle bir fiiliyatta bulunmak isteyenlerin suçlarının hiçbir zaman Mevla katına değerlendirip ceza ve mükâfatı Mevlanın vereceğini unutmamalarını tavsiye ederim.

Kıymetli okurlarım bu gibi konulardan iyi bir netice alabilmek için yüce Mevla’mıza karşı günahsız olarak yönelelim. Tövbesiz arzu ve istekte bulunmayalım. Büyük üstatlarımıza güzel bir münacat ve Fatihayı şerifle yad edelim. Ben acizin gönül dostu olarak ona da bir hayır dua ile yad ederek nice yararlı hizmette bulunmamın devamını dileyen siz okurlarıma yüce Rabbimin rızasına uygun, hayra yönelik işlerinde başarı dileklerimi samimiyetimle yüce Mevlaya arz eylerim.

Bu kitapta özellikle üzerinde bulunup çalışmış olduğum " Seyyid İbrahim Halid Eyyubi " (Gaffarallahu Zunubehu) Hazretlerinin eserlerinden faydalandığım bu zatın ruhuna bir Fatiha ile yâd etmenizi istirham eylerim.

Yine sizlerin Yüce Mevlaya halisane yaklaşmanız için sizlere tavsiyem şudur ki; istihare etmeden bir şeye kalkışmayınız, istihare Rabbimize açılan bir penceredir. İşte bu minval üzere çalışan kâmil bir insan için bu yolun ibtidayi de ve ahiride mevlaya gider. Saygı değer okurlarım her kapının bir helayıkı vardır, vakti gelince kapatır, işte Yüce Mevla’mızın kapısının hiç bir zaman kapanmayacağını siz okurlarıma hatırlatmak isterim. Bu yolda Tevfik Allah'tan ve takdir siz okurlarımdan. Hepimizi Cenabı Mevla kendi merhametiyle acısın ve muhafaza eylesin âmin.
 
H. Mustafa Varlı
14.01.1998          ÖNSÖZ
 
Bismillahirrrahmanirrahim

“Elhamdü lillahi Rabbil’alemin. Vessalatü vesselamü ala seyyidina Muhammmedin hatemil enbiyai vel mürselin. Ve ala alihi ve sahbihi ecmain.”

Hamd, alemlarin Rabbi, Rahman ve Rahim, Din günün sahibi olan Allahu Teala (c.c.)’ya; salat ve selam; Alemleri rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Aleyhissalatu ve’s-selam’a, temiz ehli beytine, ashabına ve bütün ehli İslam ve bütün mümin kullarına olsun.

Yaratıcı ve yaratılmışların arasındaki ilişkiyi, bağı, his ve duyguları, sevgi muhabbet ve aşkların ifadesi ne ileridir? Yaratılmışların canlı olanlarından bitkilere dek baktığımızda her an, her lahza yaratıcasına şükretmenin hazzını zikrederek yaşadığını duymaktayız ve hissetmekteyiz. Hatta öyle anları olur ki bitki, nebatat aleminin gözyaşlarını ta toprağa kadar ulaştırır, toprakta bu gözyaşlarını ta toprağa kadar ulaştırır, toprakta bu gözyaşların ne için aktığını bütün benliğiyle Rabbine olan aşkın ifadesindeki hazzı duyar. Toprakta görevini yaptığına şahit olur. Böylece toprak bitkiye olan hizmetinin karşılığını alır adeta.

Aynı şekilde cansız dediğimiz şu dağlar taşlar kısaca tabiatın hepsi mahluk olduğunun şuuru içindedir, sanki kendisine verilmiş olan o ulvi görevi, yani canlılara hizmet etmeyi Allaha ‘c.c.) ibadet aşkıyla yaptığının bilincindedir.

O aşkın tadını Allahın kullarına hizmet etmekle o tat alınır.
Yine canlıların eşrefi mahluku olan insan ilahi iradenin kendisine verdiği akıl dediğimiz bir varlıkla yaratıcısını bulma sevdasına düşmesi, sahibini arama aşkına kapılması, yaratılmış ve yaratıcı ilişkisinin en güzel ifadesidir.

Eşrefi mahluk olan insan ilahi iradenin tesiriyle kendi eksenindeki olaylar neticesinde ezelde elestu bezmindeki sözü hatırlayarak ahdini yerine getirmek için yollar aramaktadır. İşte bu yılları ifadelendirerek sevgiyi, aşkı, muhabbeti kelimelere, sözlere döken yüzlerce aşıkın arzu ettiği şey sadece ve sadece o güzel mevlamızın tadını tatmak. O lezzeti alan şey aramaz, çünkü gören göz onu anlar ve bilir.
Yine eşrefi mahluk olan insanın inanmışı, iman etmiş, teslim olmuş olmanın lezzetini yaşarken, bunun daha güzelini istemektedir. Bu güzellikleri de elbette bu kainatın sahibi; Peygamberi vasıtasıyla biz kullara bildirmiştir. Bütün bunları yani sevgi ve muhabbeti şu güzel emri ilahi ile bildirmiştir.

Allah (c.c.) Ali İmran suresi ayet 31’de: “(Ya Muhammed) De ki: Eğer siz Allahı seviyorsanız bana uyun ki Allahu Teala da sizi sevsin ve günahlarınızı mağfiret etsin, yarlığasın. Allah (c.c.) çok mağfiret ve rahmet edici, esirgeyicidir.

Yine Ali İmran suresi ayet 32’de: Yine de ki: Allah ve Resulüne itaat edin eğer yüz çevirirseniz, şüphesiz Allah yüz çevirenleri sevmez.”
İşte itaat edene, sevene, emirlerini ve yasaklarını hayatına tatbik etmek suretiyle bunu gösterene Allah (c.c.) ruhlarında o lezzetlerin yollarını gösterir. Sonra da bu haz ve manevi lezzet kelimelerde yerini bulur. İşte elinizde bulunan bu eserde bunu yaşamanız mümkün olabilir. İlk insan Hz. Adem son peygamber Hz. Muhammed (s.a.v.)’e, efendimizden günümüze ferd ve toplum olarak gönüllerin ilahi yakarışlarını, his ve duygularını elinizdeki bu eserde bulmanız mümkündür. Siz kıymetli okurlarımıza hasis ve kıskanç insanların yapmış oldukları sihir, büyü, nazar ve mühabbetle ilgili bütün yapılması elzem olan her türlü şifa ile ilgili ayet, vefk ve tılısımlarla, örneklerle takviye etmiş bulunmaktayım, inşallah sizlere bir nebze de olsa madden ve manen yararlı olursam ne mutlu bana.

Ben de sizler gibi bu toprağın bağrından sizlerin içinden gelen, sizler gibi bir hak ve hakikat yoluna kendisinin adamış bir insan olarak bu fani dünyada hayatımı idame etmekteyim.

Hamd yüce Allah’a, bana Allah gerek cihan kar etmez, benim gönlüm didar ister, eğlenmez.  Seyyid İbrahim Halid Eyyubi
Sizlere son cümlemi söylerken bir hak dostunun, bir ulu hakakın veciz sözleriyle bağlılığını ifade eden şu cümleler dökülüyor dilinden:
 
 
Padişah-ı Alem olmak bir kuru gavga imiş,
Bir veliye bende olmak cümleden A’la imiş
 
Allah bizleri de bu su’ura erdirsin. Amin.
 
 
             DUA’NIN EHEMMİYETİ VE FAZİLETİ
 
Sevgili Kardeşlerim! Dua bedeni ibadetlerden biridir. Dua etmek bir mümin kul için çok önemli ve de çok faidelidir.

Kardeşlerim! Duanın fazileti o kadar büyüktür ki; dua etmekle insanlar latifleşir, melekler derecesine ulaşır.

Dua; bütün ibadetlerin özüdür. Dua sebebiyle Cenabı Vacibul Vücut Hazretleri kullarına her tür ihtiyaçlarını verir, her ne arzuları var ise yerine getirir.

Peygamberimizi (s.a.v.) efendimiz bir hadisi şeriflerinde şöyle buyurmaktadır:
 
Leyse şey’ün ekrame alellahi Teala mined düai.
“Allah katından dua etmekten daha güzel ve daha kıymetli hiçbir ibadet yoktur”, diye buyrulmuştur.
Sevgili kardeşlerim Peygamberimiz (s.a.v.) efendimiz duanın bu derece kıymetli olduğunu bizlere haber vermektedir.
Bizler Rabbimize niçin gece ve gündüz dua etmeliyim. Niçin vakti sahurda kalkıp gözyaşı dökmeliyim. Allah’ı zikretmek ne kadar leziz, ne kadar tatlıdır. Dua eden, talepte bulunan her kulun istediğini verir, dua sebebiyle bütün insanların hem dünyevi hem  de uhrevi bütün acı ve ızdıraplarını giderir.

Sevgili kardeşlerim, dua ederek istemek kullardandır. Kabul ederek vermek yüce Mevlamızdandır. Allahu Zülcelal Hazretleri bir ayeti celilesinde şöyle buyurmaktadır:
“Üd’uni estecib leküm:”
“Bana dua ediniz ki size icabet edeyim” Neden Mevlamıza her an dua etmiyelim.
Cenabı Allah, kullarının bütün ihtiyaçlarını bildiği halde: “Siz isteyin ben vereyim; buyurması, bilmiş ol ki bir hikmete binaendir. Çünkü her şey ona malumdur. O her şeyi bilen ve görendir. Aslında isteyerek ona bildirmeye hiç hacet yoktur. Fakat ondan istemek suretiyle kullar, kulluklarını bilecek ve acizliklerini itiraf edeceklerdir. Gurur ve kibiri giderip alçak gönüllü, mütevazı, huşu içinde Cenabı Allah’tan isteyeceksin. Böyle isteyen kullara vermemek Allahu Zülcelal Hazretlerinin şanına laik değildir. Peygamber efendimiz yine bir hadisi kudside şöyle buyurmaktadır:
Ey Ademoğlu, sen banada ve ricada bulun ki sende bulunan günahları kayıtsız olarak af ve mağfiret ederim.  

Ey insanoğlu eğer ki günahların, yerleri ve gökleri dolduracak kadar olsa bile tevbe- istiğfar etsen günahlarını mağfiretle mukabele eder, seni af ederim, buyurmuşlardır.
Cenab-ı Vacibül vücut hazretlerinin meleklere cevaben; “Takvaya de ehilim; iman ve ibadet edilmeye de layıkım, ikab ve azabımdan korkulmaya da layıkım” demektir. Yani, bir mümin Cenabı Allah’dan istekte, bulunduğu zaman vereceğine inanması ve ümit etmesidir. Aynı zamanda Cenabı Allah’ın azabından emin olması lazımdır. Çünkü; kullardan Mevlamız hayf ederek, ona boyun bükerek dua eder ise ondan hoşlanır, o kulları daha çok sever. Yine bir hadisi şerifte Peygamber efendimiz şöyle buyurmaktadır.

“İnnel abdel mü’mine Leyed’ullahe feyekullahü Teala licibriyle la tecihü feinnı ünıbbü en esme’a sevtehu ve iza deahül faceretü kale ya cibriylü akdı hacetehu innı la ühıbbü en esme’a savtehu.”

“Muhakkak ki, bir mümin Allah’a dua eder. Allahü Teala, Cibril-i emine emir verir, ona icabet etme; çünkü, ben onun sesini işitmeyi çok seviyorum, diye buyurur.
Bir de günahkar kul dua edince de: Ya Cibril, onun tezce ihtiyacı olanı ver; çünkü ben onun sesini duymayı istemiyorum diye buyurur.
Rabbim cümlemizi o gibi sesi hoş gelmiyenlerin zümresinden eylemesin inşallah.

Peygamber efendimiz yine bir hadisi kudside şöyle buyurmaktadır:
“İza kalel abdü “yarabbi, yarabbi!” Kalellahü: Lebbeyk, abdi Sel tu’ta”.
 
“Sevgili kardeşlerim bir kul Rabbine güzel bir eda ile candan “Yarabbi, Yarabbi!” diye söylendiği zaman Cenab-ı Allah ol kuluna hemen Lebbeyk ey kulum, iste ki sana verilsin der,” buyurmuşlardır. Yine bir hadisi şerifende sevgili peygamber efendimiz şöyle buyurmaktadır.

“Eddüaü silahul mü’min”. Dua Mü’minlerin Silahıdır.

Peygamber efendimiz  “dua müminin silahıdır” diye buyurmaktadır.

Bu silah, kulların üzerine nazil olan musibetlere karşı kullanılmaya yarayan bir silahtır. Seyyid İbrahim Halid Eyyubi kitabı
Bu silah, kulların üzerine nazil olan musibetlere karşı kullanılmaya yarayan bir silahtır.

Bu dua silahı maddi-manevi, dünyevi-uhrevi her türlü kötülüklere karşı kullanılır ve bu kötülüklerden ,insanı korur, muhafaza eder.

Dua, insana gelecek olan belayı geri çevirir. Dua sebebiyle insan belalardan, kazalardan ve her türlü felaketlerden kurtulur. Nitekim bir hadıs-i şerifde:

“Ed-düaü yeruddül belae.”

“Dua başa gelen belayı defeder,” buyurulmuştur. Ki; dua belayı geri çevirir, demektir.

Duanın bizler için ne kadar önemli, ne kadar faideli olduğunu bilsek gece-gündüz dua ederek ağlar ve sızlardık.

Duanın faziletini, duanın faidesini tamamen yazmanın imkanı yoktur. Şayet duanın fazileti tamamen yazılmak istenirse kitab yalnız duanın faziletiyle dolar. Duanın diğer hassalarına yer kalmaz. 4.444 dua budur esma 99 dua havas ve esrarı kitabı
 
Bir hadis-i şeriflerinde Peygamber Efendimiz (s.a.v.):

“Ed-düaü yenfeu mimma nezele ve mimma lem yenzil fealeyküm ibadellahi biddüa.”

Kardeşlerim! Dua size indirilen ve indirilmeyen musibetlere faide verir. Öyle ise, ey Allah’ın kulları Rabbinize dua ediniz!” buyurmuşlardır.

Yine bir hadis-i şerif mealidir ki, sallallahü aleyhi ve selem efendimiz şöyle buyurmuşlardır:

“Keza ve Belayı duadan başka hiç ber şey geri çeviremez. Ömrü de iyilikten başka bir şey uzatamaz.”

Cenab-ı Allah’tan rahmet ve mağfiret, insanların üzerine dua sebebiyle iner. Dua ile insanlar her arzularını, her isteklerini, her ihtiyaçlarının Cenab-ı Allah’dan isterler; yalvarırlar, niyaz ederler. Cenab-ı Allah da lutf ü kereminden kullarının arzularını yerine getirir, istediklerini verir. Dua ile kullarını rahmet deryasına garkeder. Cenab-ı Allah, kulları üzerine mağfiret ve rahmet kapılarını açar, rahmetini, mağfiretini bol bol indirir, verir, rahmetinden de bir katre bile eksilmez.
 
Bir hadis-i şerifde:
“Ed-düaü miftahu’r-rahmeti.”
“Dua rahmetin anahtarıdır,” buyurulmuştur.

Cenab-ı Allah’a dua ederken Cenab/ı Allah’ın isimlerinden hangisi anlırsa caizdir. Çünkü, Cenab-ı Allah’ın 99 esmaü’l hüsnası bizlere bildirilmiştir. Cenab-ı Allah’ın 6.000 ismi vardır, diyenler de vardır; 3000 olduğunu söyliyenler de vardır. Buna göre: 1000 ismini melekler bilirler, 1000 ismini bilirler, 1000 ismini nebiler bilirler. 300’ü Tevrat’da yazılıdır. 300’ü Zebur’da yazılmıştır. 300’ü de İncil’de yazılmıştır. 99’u da Kur’an-ı Kerim’de bildirilmiştir. Bir ismi de Kur’an-ı Kerim’de gizlidir. O ism-i a’zamdır” diye rivayet edilmektedir. Mustafa Varlı esma 99 dua havas ve esrarı kitabı
 
İşte aziz Müslümanlar, bir mü’min bu 99 esmaü’l-hüsna’nın herhangi birisini anarak Cenab-ı Allah (c.c.)’a dua etse caizdir; Cenabı Allah (c.c.) kabul eder.

Bir ayet-i kerimede:

“De ki: İster Allah diye çağırın, ister Rahman diye çağırın,  hangisi ile çağırırsanız nihayet en güzel isimler O’nundur,” buyurulmuştur.
Bu ayet-i kerimedeki duadan maksad isim vermektir. Ayet-i kerimenin nazil olmasına de sebeb şudur: Müşrikler Peygamber Efendimiz’in (s.a.v.): Ya Allah, Ya Rahman! Dediğini işitmişlerdir. Onun üzerine: “O, hem bizi iki ilah edinmekten men ediyor, hem de kendisi iki ilah tanıyor!” diye dedi-kodu etmişlerdir. Cenab-ı Hak, “bu her iki lafzın da, hatta diğer bütün Esmaü’l-Hüsna’nın da bir olan Allah’ın müteaddit isimlerinden bulunduğunu bu ayet/i kerime ile açıklamıştır.

Cenab-ı Allah (c.c.)’ın 99 esmaü’l-Hüsnası bahsine, kitabımızda ayrıca yer verilmiş binaenaleyh, burada uzun uzun anlatmaya luzüm görülmemiştir. Burada bizim mevzuumuz duanın fazileti bahsidir. 99 esma dua havas ve esrarı kitabı
 
Bur hadisi şerifte Peygamber Efendimiz (s.a.v.):

“Ed-düaü huvel ibadetü.”

Dua, ibadetin beyni ve iliğidir.” Buyurulmuştur.

Bu hadis-i şeriflerden de duanın ne kadar kıymetli, ne kadar faziletli olduğu apaçık anlaşılmış olmalıdır. Hatta; bir ayet-i kerimede Cenab-ı Vacibü’l-Vücud Hazretleri:

“Kul müa ya’beu biküm rabbi levla düaüküm.”

“Habibim, kullarıma de ki, şiddetli zamanlarınızda kendisine dua ve ilticanız olmasaydı, rabbin size değer verir miydi? Buyurmuşlardır. (Furkan suresi, ayet: 77.)

Bu ayet-i kerimeden de bizlere apaçık bir malumat var ki; onu bilene ne mutlu! Şöyle ki: Canab-ı Allah’ı zikretmek, duanın ve nev’idir. Her ismiyle Cenab-ı Allah’ı yad etmek yani anmak ile zikredilmiş olunur. Zikrin en güzeli kelime-i tevhiddir. Yani, la ilahe illallah’tır.

Kelime’i tevhid ile zikreden kimsenin kalbine hariçten hiçbir kötülük, hiçbir fena haslet giremez. Zira Cenab’ı Allah’ı zikreden kimsenin içinde, kalbinde, gönlünde, hariçten gelecek her tür fenalıklara karşı büyük bir ateş hasıl olur ve ateş bütün fenalıkların kalbe girmesine mani olur. Cenab-ı Allah’ı zikir ve dua ile anan bir gönül her türlü manevi kirlerden, pisliklerden temiz olur.

Cenab’ı Allah’ı zikir ve dua etmekle cisimler, cesedler, vücudlar misk ü anber gibi güzel kokar ve ruhlar kuvvet bulur.  4.444 dua budur esma 99 dua havas ve esrarı kitabı
 
Cenab’ı Allah’ı zikir ve ona dua etmekle basiretler nurlanır, aydınlanır, parlar ve kalblerde ünsiyet, gönüllerde samimiyet hasıl olur.

Cenab-ı Allah’ı zikir ve ona dua etmekle insanın kalbi mevlasının nuru ile nurlanır. Ve şaytanın vesvese ve iğvasından tertemiz olur.

Cenab-ı Allah’ı zikir ve ona dua etmekle bütün iyilikler insanın kalbine dolar ve ruhun doğru gitmesine, güzel ahlak ve doğru itikada bulunmasına vesile olur.

Velhasıl; Cenab-ı Allah’ı devamlı zikir ve ona devamlı dua eden kimseler, gaflette olmazlar. Gaflette olmayan kimseler ise şeytanın vesvese ve iğvasından kurtulmuş olurlar.

Şeytanın insanlar üzerinde yapmış olduğu tahrifat ancak ve ancak Allah’ı çokça zikretmekle giderilmiş olur. Allah’ı zikretmekten tatlı hiçbir şey olamaz. Allah’ı zikreden bir insan hak kapısında yerini alır. İşte ol kimselerdir ki her istediğini Mevlası verir hiçbir zaman mahrum ve zelil etmez.
 
Kardeşlerim, sizler de bilirsiniz ki her kapının bir zamanı ve saatı vardır ki sahibi veya bekçisi gelir kapatır. Sevgili kardeşlerim, hak kapısı hiç bir zaman ne gece ne de gündüz kapanmaz. Böyle bir kapanmayan kapı var iken açıp boyun bükelim. Rabbim cümlemizi iyi ve halis kullarının dualarından bizleri de hissedar eylesin inşallah. Amin. (esma 99 en büyük dua kitabı havas ve esrarı kitabı , 4444 dua budur , dua kitabı havas ve esrarı , Mustafa varlı büyük dua kitabı havas ve esrarı , esma yayınları  )


esma 99 en büyük dua kitabı havas ve esrarı kitabı nın içeriği

Mühim Bir Hatırlatma 4

Kitaba Giriş ve Önsöz 5

Dua’nın Ehemmiyeti ve Fazileti 8

28 Peygamberin İsimleri ve Mahraçları 526-527

35 Besmeleyi Şerif 

72 Türlü Sihir ve Büyüyü Bozmak İçin 474

114 Sûrenin Sır ve Hikmeti Hakkında 643

1000 Yıllık Bedduayı Kaldıran Dua 471

A

Adamın Evledı Olmasa 99

Ağır Hastalık 622

Ağrı ve Sızılar İçin Okunacak ayetler 310

Ağzı Tutulsa Yani Dili ve Dişi Kitlense 622

Ağzını Bağlamak İçin 385

Ahidname Duası 118/119

Ahiyyen Şerahiyyen Zikri Şerifi 273

Asaksak Eşi Olanlar İçin 539

Aksırınca Dua 280

Akşam ve Sabah Okunacak Dua 145

Allahumme Salli ve Barik 671/672

Ameller Ancak Kelime-i Tevhidle Kabul Olur 328

Amenerresulu 113

Amentü billahi 674

Amentübillahi 143

Amme Sûresi 57/58

Arka Ağrısı İçin 601

Aşıklık İçin 207

Aşılklık İçin 579

At İçin Dua 572

At Sıraca Olsa 595

Avret (Kadın) Dilini Bağlamk İçin 579

Avret Erinden Kaçsa 621

Avret Hamile Olmak İçin 608

Avret Hamile Olmak İçin 615

Avretin Sütü Gelmese 614

Avretini Sevmese 637

Ayetel Kürsi 673

Ayetel Kürsi 115

Ayrılık İçin 554

Azameti Büyük Esmalar 53

B

Bakanın Evlatına Bakınca Duası 266

Bağlı Çözmek İçin 612

Bağlı Erkeği Çözmek İçin 511

Bağlı İçin 614

Bağlı Kimse İçin 573/574

Bağlı Kimseyi Çözmek İçin 574

Bağlı Kişi İçin 570

Bağlı Olanlar İçin 508

Bağlıyı Çözmek İçin , 570

Bahtı Kapalı Kadınlar İçin 617

Bal Tefsiri 233

Barıştırmak İçin 618

Baş Ağrısı İçin 547

Baş Ağrısı İçin 613

Baş Ağrısı İçin 568

Baş Ağrısı İçin 605

Baş Ağrısı İçin 609

Başa Gelen Beladan Hakka Sığınma 431

Behçet Hastalığı İçin 496

Bel Ağrısı İçin 595

Bereket ve Karınca Duası 136

Besmelenin Sır ve Hikmeti Hakkında 643

Beş Vakit Namazda Okunacak Kısa Sureler
Beş Vakit Namazın Cetveli 565

Bir Avret Oğlan Eylemese 581

Bir Avretin Memesi Şişse 581

Bir Güçlükle Karşılaşınca Dua 675

Bir Günün Zikrinde Üstün Teşbih 287

Bir Hastanın İyi Olup Olmadığını Öğrenmek İçin 560

Bir Kadın Hamile Olmasa 582

Bir Kadın Kocasını Erini Sevmese 604

Bir Kadının Sütü Olmasa 597

Bir Kimsede Büyü Olup Olmadığını Öğrenmek İçin 555

Bir Kimsenin Şehvetini Bağlamak İçin 476

Bir Kimseye Havale Göndermek İçin 523

Bir Kızın Kısmetinin Açılması İçin 492

Bir Mülkün veya Bir Şeyin Satılması İçin 383

Bir Nevi Ruh veya Bir Kimseyi Davet Etmek İçin 523

Bir Yetkiliden Korkunca Dua 277

Birbirine Karşı Bağlı Olan Eşler İçin 320

Boğaz Ağrısı İçin 595

Borç Sıkıntısından ve Borçtan Kurtaran Dua 448

Borçdan Kurtulma Duası 277

Borçlu Olanların Duası 456

Boyun Ağrısı İçin 295

Böbrek Hastalığı İçin 516

Bu Duada Ecri Kebir Vardır 148

Buğuz ve Adavet İçin 630

Burçlar ve Saatleri 693

Burnu Kanayana Dua 601

Büyü Bozmak İçin 535

Büyü Bozmak İçin 531

Büyü ve Sihir Bozmak İçin 324

C

Cazılık Batıl Olmak İçin Bozmak İçin 622

Cebrail Duası Budur 254

Cehennem Ateşinden Azat Olmak İçin 459

Cehennemden Beraat Duası 59

Cehennemden Beraat Duası 316

Cehennemden Halas Duası 142

Celbi Getirmek İçin 528

Celbi Muhabbet 257/528/530

Celbi Muhabbet İçin 477/478/479/481/484

Celbi Muhabbet İçin 550/551

Celbi Muhabbet İçin 321

Celbi Muhabbet İçin 381

Celbi Muhabbet İçin 497

Celbi Rızık 556

Celbi Rızık İçin 642

Celp ve Muhabbet İçin 541

Celp Getirmek İçin 384

Celp İçindir 493

Celp ve Terk Edip Giden Bir Kimseyi Getirmek İçin 529/380

Celp ve Teshir 313

Cenaze Duaları 680

Cenaze Namazı 683

Cin Daveti İçin Basit Bir Usul 385

Cin Tutulmasına Karşı 638

Cin ve Şeytn Vesvesesi İçin 608

Cinlerle İle İlişki Kurmak, Kadın ve Erkekleri Bu İlleten Kurtarmak 317

Cinlre Uğrayanlar İçin 628

Cinsi İktidarda Zayıf Olanlar İçin 552

Cinsi Münasebet Anı Duası 467

Cuma Günü 16 Rekat Namaz Nasıl Kılınır 137

Cuma Sûresi 54/55

Cumartesi, Pazar, Pazartesi Gecesi 695

Cünnetül Esma Budur 434

Çarşamba, Perşembe Cuma 694

Çekirge İçin 584

Çevrgel Duası 176/177

Çıban İçin 596

Çiçek Hastalığı İçin 602

Çocuğu Olmasa .583

Çocuğu Olmayan Erkek ve Kadın İçin 531

Çocuğu Olmayanlar İçin 323

Çocuğun Kulağına Ezan 265

Çocuk Uyumasa 621

Çocukları Sığındırma 266

D

Dalak Rahatsızlığı İçin 571

Dava İçin Mahkemeye Çıkarken 600

Define İçin 512

Define İçin Özel Formül 375

Define İçin Özel Formül 502

Deli ve Pskolojik Bir Hasta İçin 40

Dertli Sıtima İçin 586

Dil Bağı İçin 633

Dil Peltekliği İçin 508

Dilde Hafif Mizanda Ağır Duası 285

Diş Ağrısı İçin 575/576

Diş Ağrısı İçin 610

Doğum Anında Dua 470

Doğumda Zahmet Çeken Kadın 575

Dostluk Şirinlik ve İzdivaç İçin 482

Dört Şeye Faydalı Dua Budur 601

Duaı leyle-i Kadir ve Kadir Gecesi 444

Dua-i Mübin 37/38

Dua-i Şahmeran 472

Dualar Nasıl Okunur 295

Duası Kabul Olan Kimseler 382

Duberiye Budur 538

Dübür Ağrısı İçin 575

Düşman Dilini Bağlamak İçin 596

Düşman İçin Kullanılır 545

Düşmana Karşı 384

Düşmana Karşı Dua 623

Düşmndan Kurulmak İçin 624

Düşmanı Bir Yerden Bir Yere Göndermek İçin 560

Düşmanı Görünce Dua 282

Düşmanı Kahretmek İçin 546

Düşmanın Üzerine Okunacak Dua 281

Düşük Yapan Kadın İçin 1 Nolu Formül 386

Düşük Yapan Kadın İçin 2 Nolu Formül 387

E

Eldeki Siğiller İçin 379

Er Avretini Sevmese 580

Erkeğin Celbi Muhabbet İçin 485

Erkek Çocuk İsteyenlerin Duası 469

Esma-i Hüsna 390

Esma-i Sitte 569

Eşini Kendine Çevirmek İçin 376

Eşref Saatleri 636

Ettahıyyatü 671

Eve Geç Gelen Eşler İçin 544

Evi Terk Edip Gidenler İçin 540

Ezandan Sonra Okunacak Dua 141

F

Fasl-ı Flassai Tahlilat 639

Fatihayı Şerif 657

Felak Sûresi 669

Felç İçin 537

Felç İçin Özel Formül 495

Felç ve Pskolojik Hastalıklar İçin 39

Fil Sûresi 664

G

Galibe Bakmak İçin 636

Geçim Sıkıntısı Çeken İçin 518

Geçim Sıkıntısı Çekenin Duası 279

Genel Hacet 319

Genel Hacet İçin 515

Gideni Geri Döndürmek İçin 585

Gizleyen Dua Budur 167

Göğüs Ağrısı İçin 592

Göz Ağrısı İçin 632

Göz Ağrısı İçin 589

Göz Ağrısı İçin 577

Göz Ağrısı İçin Dua 140

Göz İsabetinden Korunacak Dua 462

Göz ve Nazar Değmemek İçin 607

Günahlardan Kurtarıp Tertemiz Yapan Dua 448

Güneş Burcunun Saati 698

Güneş ve Ay Tutulmsında Kılınacak Namaz 677

Güzel Bir Mısra 491

Güzel Sözlerden Bir Demez 388

H

Hacet Duası 130/131

Hacet İçin 611

Hacet İçin 475

Hacet İçindir 512

Hacet Namazı 263

Hacet ve Muratlarının Kabulu İçin 288

Hakka Sığınmak için 476

Haksız Yere Hapse Girenin Duası 284/285

Haksız Yere Hapse Girenin Duası 253

Halk Arasında ve Sevdiğine Şirin Gözükmek İçin 501

Hamile Olmak İçin 599

Hamile Olmasa 614

Harp Aletleri Şerrinden Korunmak için 627

Hasretine Kavuşturma Duası 283

Hasta Uyumasa 611

Hasta Uyumasa 616

Hastalıklardan Kurtulma Duası 443

Hastanın Hastalık Süresince Okuması 296 S

Hatmi Şerif Duası 107/108

Hayız Kanı İle Yapılan Büyüyü Bozmak İçin 321

Hayvan Hasta İse 627

Hayvan Su İçmese 629

Hayvanların Ağrısı İçin 588

Haza Duai Uhruç 230/321

Her Hastanın Bizzat Kendi Okuması İçin 295

Her Müslüman Gerekli 32 Farz 691

Her Namaz Akabinde Okunacak Dua 140

Her Türlü Göz Hastalığı İçin 104

Her Türlü Göz Hastalığı İçin 294

Her Türlü Göz Hastalığı İçin 88

Her Türlü Hacet için 325

Her Türlü Hastalığa Karşı Şifa    322

Her Türlü Hastalık İçin Okunacak Ayetler 298

Her Türlü Niyet İçin 490

Her Türlü Şifa İçin 517

Her Zulmetten Kurtulmak İçin 534

Herkes Katında Ululuk Kazanmak İçin 503

Hesapsız Rızık İçin 432

Heykel Duası 630

Hırka-i Şerif Ziyaretinde Okunacak Dua 452

Hiybetullah Efendinin Duası 240/241

Hizbül Bahir 364/365

Hizbül Bahirinin Animi 367

Hizbül Bahirin Fazilet ve FHikmeti 355

Hizbül Muğni 343/347

Hizbül Muğninin Açıklaması 350

Hızır ve İlyasın Müşterek Duası 271

Hümeze Sûrsi 666

Hz. Davut (A.S.) Duası 268

Hz. Hızır ve İlyas A.S 270

İ

İftar İçin Dua 140

İhlas Sûresinin Son İki ayeti 457

İhlası Şerif 668

ihtarı Mahsuse 639

İhtilam Olmamak İçin 617

İki Helali Barıştırmak İçin 602

İki Helali Yani Karı ve Kocayı Barıştırmak İçin 580

İki Kişiyi Ayırmak İçin 60

İki Kişiyi Ayırmak İçin 638

İki Kişiyi Birbirinden Ayırmak İçin 580

İmam ı Azam Hazretlerinin Teşbih Duası 132

İnna Enzelna Sûresi 606

insan Vücudunda Bulunan İlletler İçin 507

İnşirah Sûresi 659

İsmi Azam Duası 134/135

İstihare İçindir 260

İstihre Namazı 261

iyilik Görenin Duası 114

İyilik Görenin Duası 275

K

Kâbeyi Görünce Dua 95

Kabir Duası Elli İkinci Gece Duası 689/690

Kaçan Kadın ve Erkeği Getirmek İçin 584

Kadın Oğlan Doğurmasa 574

Kadının Sütü Olmasa 571

Kadir Sûresi 661

Kafirun Sûresi 667

Kahriye Esmaları 561

Kahriye İçin 533

Kan Kanseri İçin 317

Karın Ağrısı İçin 591

Kayıp Olan Kimseyi Getirmek İçin 545

Kelime-i Tevhid Allah ile Kul Arasında Bir Ahiddir 326

Kelime-i Tevhid Dört Bin Günaha kefarettir 331

Kelime-i Tevhid İnsna Neler Kazandırır 331

Kelime-i Tevhidin Esrarı ve Fazileti 335

Kelime-i Tevhidin Kazandırdığı İman Şuuru 342

Kenzil Arş Duası ve Fazileti 156/157

Ketebeyi Seyyid İbrahim Halid Eyyubi (R.A.) 369

Kevser Sûresi 666

Kısırlık İçin Erkek ve Kadın İçin 532

Kıskanç ve Ffuysuzluğu Gideren Dua 293

Kısmeti Bağlı Olanlar İçin 544

Kıyame Sûresi 104/105

Kız Almak İçin 

Kız İstemek İçin 633

Kız İsteyen İçin 619

Kız Olmasa 96

Kızın Celbi Muhabbet İçin 486

Kızların Kolay Talib Bulması İçin 487

Kilitle Kısmet Açma Duası 274

Kitabı Havvat ve Esrarı 558

Kolay Doğum İçin 568

Korku Namazı 265

Korunma İçin 513

Koyun Hastalığı İçin 586

Koyun İçin 587

Koyun ve Keçi Hastalığı İçin 587

Koyun ve Kuzuların Kırılması İçin 586

Kudur ve Kadeh 188/194

Kuduz Köpek İçin 588

Kul Hakkı Namazı 144

Kulak Ağrısı İçin 603

Kulak Ağrısı İçin 621

Kulunç Ağrısı İçin 590/591

Kulunç İçin 

Kulunç İçin 599

Kunut Duaları 673

Kur’anı kerim’de Secde Ayetleri 374

Kur’anın Esrarengiz Ayetlerinin Sırrı 491

Kurban Keserken Okunacak Dua 137

Küs ve Dargınlar İçin 289

L

Lev Enzelna

Leyle-i Berat Gecesi Duası 441/442

M

Mağfiret Duası 257

Mahkemeye Çıkarkekn 384

Mahkemeye Çıkarken Okunacak Dua 475

Maun Sûresi 666

Mimarı Allah Olan Vücut Şehrinin Hakimi Kim 557

Muberek Kadeh Duası 203/204

Muhabbet İçin Özel Formül 520/521/522

Muhammed İçin 325

Muhammed İçin 542

Muhammed İçin 634

Muhammed İçin 474

Muhammed İçin 529

Muhammed İçin 488

Muhammed İçin 499

Muhabbet ve Sevgi İçin 518

Muhammed (S.A.V.) Efendimiz 641

Muhubet İçin 549/550/551/553/555

Muhubbet İçin 547

Murat İçin 20

Musibetlerin Doğuşu ve Onları Engellemek 116

Mübarek Üç Aylar Dualar 440

Mühim Bir Hacet İçin 543

Mühim Bir Hatırlatma 40

Mühim Bir İşten Kurtulmak İçin 56

Mühim Bir Manevi İlaç 530

Mühim Bir Manvi İlaç 535

Mührü Şerif 144

Müminlere Önemli Nasihatlar 641

Münacaat Duası 218/219

N

Nafile Namazlar 437

Namaz ve Salat Duasının Türkçesi 678

Namazda Okunacak Dualar 670

Nas Sûresi 669

Nasr Sûresi 668

Nazar 22/23

Nazar ve Büyü Bozmak İçin 259

Nefsin Islahı İçin Tesirli Bir İlaç 340

Nezle İçin 604

Nezle İçin 599

Nikah Akdi Nasıl Yapılır 463

Nikah Duası 465

Nikah Sonrası Damadın Duası 467

Nisan Yağmuru 

Nişan Atan Kimseler İçin 540

Niyazi Mısriden Bir Mısra 339

Nüzul ve Felç Emsali Hastalıklar İçin 496

O-Ö

Oğlan Uyumasa 606

Oğlan Uyumasa 594

Oğlana Nazar Değmemek İçin 616

Oğlanın Hastalığı İçin 618

Oğul ve Kız Doğurmasa 584

Öksürük İçin 62

P

Papaz Büyüsünü Nasıl Bozarız 548

Pazar, Pazartesi, Salı 693

Perşembe Gecesi, Cuma Gecesi, Cumartesi Gecesi 697

Peygamber Efendimizi Rüyada Görme 268

Peygamber Efendimizi Rüyada Görmek İçin 149

Peygamberimizden Bir Hadisi Şerif 641

Peygamberimizin Son Duası 148

Peygamberlerden Kıssalar 640

Pire İçin 598/599

R

Rabbena Atina 672

Ramazanı Şerif Duası 120/126

Razamanı Şerif Duası Fazileti 129

Recep Ayı Duası 441

Regaib Namazı 439

Rızık Duası 446

Rızkı Artım ve Fakirliğe Düşmeden Kurtarn Dua 450

Romatizma ve Damar Sertilği İçin 490

Ruhsal Bunalım ve Rahatsızlıktan Kurtaran Dua 450

Ruhsal Bunalımdan Kurtulmak İçin 545

Rüya İçin 

Rüyada her Türlü Haber Alma Duası 316

Rüyasında Korkanın Duası 149

Rüyasında Korkanın Duası 267

S

Sabah Namazından Sonra Okunur 445

Sabun Büyüsü

Sağ Göz Ağrısı İçin 576

Salatı Tefriciye 4.444 Duası Budur 243

Salatı Tefriciye 4.444 Duası Budur 244

Salatı Tefriciye Okuma Adabı 243

Salavatı Şerife ' 433

Salavatı Şerife 447

Salı Gecesi, Çarşamba Gecesi 696

Sana Karşı Bir Kimsenin Dilini Bağlamak İçin 533/534

Sancı İçin 588/589

Sancı İçin 615

Sancı İçin 600

Selvi Aşk İçin 524/525/526/527

Sevda için 519

Sevgi ve Muhabbet İçin 480

Seyyidil İstiğfar 133

Sidiği Tutulan İçin 593

Siğil İçin   509

Siğil ve Temre ve Geçmeyen Tümsekler İçin 380

Sihir Bozmak için 536

Sihir Bozmak İçin 541

Sihir İçin 620

Sihir ve Büyü Bozmak İçin 258

Sihri Azam Budur 542

Sıkıntı ve Üzüntü Gelince Dua 107/108

Sıkıntı ve Üzüntü Gelince Dua 273

Sıkıntıları Çabuk Gideren Salatı Tefriciye 242

Sıkıntıyı Def İçin Dua 446

Sıkıntıyı Def İçin Dua 138

Sıraca İçin 609

Sıratı Geçerken Uğrayacağımız Karakollar 640

Sırlı Dua Budur 517

Sıtma İçin 578/579

Sıtma İçin 570

Sıtma İçin 275

Sıtma İçin 594

Sizde Rabbinize Böyle Dua Ediniz 429

Sizlere Yedi Nasihat 641

Sol Göz Ağrısı İçin 577

Sure-i As 663

Sure-i Duhan 98/99

Sure-i Duhan’ın Duası 101/102

Sure-i Fethin Duası 86/87

Sure-i Feth 82/83

Sure-i Karia 662

Sure-i Kehf 70/71

Sure-i Mülk-Tebareke 42/43

Sure-i Rahman 88/89

Sure-i Rahmanın Duası 90/91

Sure-i Tekâsur 663

Sure-i Vakıa 48/49

Sure-i Vakıa’nın Duası 51/52

Sure-i Bakara 657

Sübhaneke670Sürhubat Duası 185/186

Ş

Şakak Ağrısı İçin 605

Şeker Hastalğına Kesin Çözüm 317

Şerden Halas Olmak İçin 386

Şeytanın Vesvesesinden Kurtulmak İçin 236

Şifa Ayetleri 299

Şifa İçin Kullanılır 510

T

Taam (Yemek) Duası 459/461

Tahta Kurusu İçin 593

Talibi Çıkmayanlar İçin 509

Tavuk Karası İçin 632

Taziye 688

Tebareke Duası 45

Tebbet Sûresi 668

Tecdidi İman ve Nikah Duası 16

Tefrik İçin 539

Tefrik İçin İki Kişiyi Bir Blirinden Ayırmak İçin 548

Telifi Beyin-Eşine Karsı Soğuk Davrananlar İçin 314

Telkin Cenaze Defninde 686

Temra İçin 

Teşbih Namazı ve Ehemmiyeti 676

Tevbe Sûresinin Son İki Ayeti 458

Tevbe ve İstiğfar 18/20

Tılsım Korkusu İçin Özel Formül 494

Türkçe Flatim Duası 109

U-Ü

Uğru Abbas Duası 238/219

Uykusu Ağır Basan İçin 607

Uykusunda Korkan İçin 619

Üç Aylarda Çekilecek Teşbihler 439

Üzüntü Anında Dua 103

Üzüntü Anında Dua 274

V

Vapura Binince Dua 282

Veda Hutbei 146

Vedduha Sûresi 658

Vesvesenin İlacı 341

Vettini Sûresi 660

Y

Yağmur Suyu İçin 606

Yaramaz Düş Gören 624

Yarım Baş Ağrısı İçin 312

Yasin-i Şerif 29/30

Yasin-i Şerif Duası 34

Yasin-i Şerifin Havvası 35

Yatarken Dua 446

Yedi Tehlikeye Karşı Kelime-i Tevhid 330

Yel İçin 631

Yemek Duası 679

Yeni Ay Görünce Dua 280

Yeni Doğan Çocuk İçin 500

Yeni Evlenenin Duası 68

Yetmiş İki Türlü Dil Bağı 543

Yemişyedi Hastalığa Karşı 625

Yılancık Gelicik Sancıları 294

Yitik İçin Dua 138

Yokluk Görmemek İçin 571

Yolda Yorulmamak İçin 618

Yürek Ağrısı İçin 590/591

Yürek Ağrısı İçin 610

Z

Zalimden Korkunca Dua 275

Zayi Çaldırmak 569

Zayi İçin 611

Zeka İçin 515

Zeka İçin 53

Zekeratı mevti Asan Edcek Dası 142

Zenbi Mağfur Duası 145

Zihni Açan Dua Budur 78

Zikrin Alası Budur 322

Zilzal Sûresi 661

Zinayı Men Etmek İçin 505
 
 

Esma Yayınları, Mustafa Varlı nın hazırladığı, Esma 99 En Büyük Dua Kitabı Havas ve Esrarı ( sihir, büyü, tılsım ) adlı kitabı incele diniz.
Diğer Özellikler
Stok Kodu9789759281281
MarkaEsma Yayınları
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
9789759281281
En yeni ürünler
Güvenli teslimat
Kampanyalı ürünler
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.